אימון –Coaching - רונית תל ורד

אימון –Coaching

היכולת להוביל לשינוי

מרגישים שכולם באים להתייעץ אתכם? מאמינים שתוכלו לחולל שינוי באנשים? זה הקורס בשבילכם!
קורס "Coaching" יקנה לכם כלים אימוניים ותקשורתיים מעשיים למסע משותף של מאמן ומתאמן. בכדי לאפשר למתאמן לחלום ולממש מציאות רצויה, נרכוש טכניקות אבחון ייחודיות לזיהוי צרכים, דפוסים וחסמים של המתאמן ונלמד להשתמש במתודה אימונית מובנית להשגת תוצאות באמצעות שינוי תפיסתי והתנהגותי. בזמן שתיהנו בעצמכם מתהליך אימון אישי עוצמתי, תרכשו ניסיון באימון פרקטי מודרך (סופרוויז'ן) שיקנה לכם ידע מעשי וביטחון כמאמנים עצמאיים. ייחודיות הקורס טמונה בגישת ה- Everyday Coaching, המאפשרת שימוש בכלים אימוניים מקדמי תוצאה גם בשגרה היום יומית בסביבת המשפחה והעבודה – ולא רק במסגרת אימון מובנה.

מוכר כקורס רשות למורים בשבתון – מועד פתיחה אוקטובר 2022.

לפרטים והרשמה, מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

טופס הרשמה לקורס

ronit

רוצה לקבל מרונית תוכן מעניין ומידע על פעילויות?

רוצה לקבל מרונית תוכן מעניין ומידע על פעילויות?

הטופס נשלח בהצלחה

ההרשמה פתוחה בקורסים נוספים שיכולים לעניין אותך

להרוויח את הילדים מחדש

הורים כמשפיעים
בשיאה של תקופה מורכבת ומאתגרת מזמינה אתכם לסדנא מעשית בת ארבעה מפגשים שתכניס אנרגיה אחרת לבית ותאפשר לכם להרוויח את הילדים מחדש.
קרא עוד

לקדם את הילד שמדאיג אותי

בחירה והתמודדות
כהורים ואנשי חינוך אנחנו מתמודדים מדי יום בדאגה וכאב עם הילדים שלקויות הלמידה, הפרעות הקשב והריכוז או קשיים חברתיים והתנהגותיים אחרים משפיעים על מהלך חייהם כמעט בכל תחום. הם נוטים לסבול מדימוי עצמי נמוך, מתקשים לשתף פעולה עם הסביבה והתקשורת מולם מאופיינת בתסכול, אכזבה, חוסר אונים ודאגה.
קרא עוד

מווסתים את החרדה

מרוויחים את הקרבה
דואגים? לחוצים? מוצפים במחשבות טורדניות או מלווים בתחושה שאם לא יעשה הדבר הנכון - הכל יסתבך ויתדרדר? זו ההזדמנות שלכם להתיידד עם הדאגה בסדנא ייחודית בהנחיית רונית תל-ורד , מאמנת בכירה, מטפלת זוגית ומשפחתית ומנחת קבוצות.
קרא עוד

משתחררים מהביקורת

להרוויח את היחסים
מתמקדים במה שחסר? מתקשים לאהוב את מה שיש, ליהנות מהטוב, להצליח לפרגן? זו ההזדמנות שלכם לנצח את הביקורת בסדנא ייחודית.
קרא עוד