מדברים את החיים - רונית תל ורד

מדברים את החיים

להצליח ולסחוף אחרים אחריך

מוזמנים למפגשי העשרה בכלים ותובנות המאפשרים לחזק ולשמר את שרירי החוסן הנפשי ותחושת ההעצמה הפנימית בשגרה.


זו ההזדמנות להפוך את אותם כלים ותובנות לחלק מהיום שלנו, באופן אקטיבי ומעשי, לתרגל את אותן הבנות שרכשנו ברמת היישום דרך דוגמאות מחיי היום יום. למה כדאי? כי חוסן נפשי, תחושת העצמה ומודעות הם שרירים שצריך לאמן כדי לשמר. כי מסגרת משותפת עם אנשים שעברו מסע דומה מאפשרת לאמן את השרירים האלו. כדי שאותן תובנות ימשיכו להיות חלק מהיום יום באופן טבעי. כי מגיע לנו לפרגן לעצמנו בהתבוננות דינאמית בתחושות שלנו, ובמה שקורה לנו, באופן שיאפשר להתמודד עם האתגרים המשתנים שהחיים מזמנים לנו. והכי חשוב – כדי ש"לחגוג את החיים" תהיה מציאות ולא מנטרה.

לפרטים והרשמה, מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

טופס הרשמה לקורס

ronit

רוצה לקבל מרונית תוכן מעניין ומידע על פעילויות?

רוצה לקבל מרונית תוכן מעניין ומידע על פעילויות?

הטופס נשלח בהצלחה

ההרשמה פתוחה בקורסים נוספים שיכולים לעניין אותך

להרוויח את הילדים מחדש

הורים כמשפיעים
בשיאה של תקופה מורכבת ומאתגרת מזמינה אתכם לסדנא מעשית בת ארבעה מפגשים שתכניס אנרגיה אחרת לבית ותאפשר לכם להרוויח את הילדים מחדש.
קרא עוד

לקדם את הילד שמדאיג אותי

בחירה והתמודדות
כהורים ואנשי חינוך אנחנו מתמודדים מדי יום בדאגה וכאב עם הילדים שלקויות הלמידה, הפרעות הקשב והריכוז או קשיים חברתיים והתנהגותיים אחרים משפיעים על מהלך חייהם כמעט בכל תחום. הם נוטים לסבול מדימוי עצמי נמוך, מתקשים לשתף פעולה עם הסביבה והתקשורת מולם מאופיינת בתסכול, אכזבה, חוסר אונים ודאגה.
קרא עוד

מווסתים את החרדה

מרוויחים את הקרבה
דואגים? לחוצים? מוצפים במחשבות טורדניות או מלווים בתחושה שאם לא יעשה הדבר הנכון - הכל יסתבך ויתדרדר? זו ההזדמנות שלכם להתיידד עם הדאגה בסדנא ייחודית בהנחיית רונית תל-ורד , מאמנת בכירה, מטפלת זוגית ומשפחתית ומנחת קבוצות.
קרא עוד

משתחררים מהביקורת

להרוויח את היחסים
מתמקדים במה שחסר? מתקשים לאהוב את מה שיש, ליהנות מהטוב, להצליח לפרגן? זו ההזדמנות שלכם לנצח את הביקורת בסדנא ייחודית.
קרא עוד