על יחסים ומפתחות ללב - רונית תל ורד

על יחסים ומפתחות ללב

ניהול מוצלח של יחסים

ניהול מוצלח של זוגיות, משפחה, קבוצת חברים ואפילו צוות בעבודה תלוי ביכולת לייצר ולשמר יחסים בריאים, פתוחים והדדיים עם הסובבים אותנו.


סדנה "על יחסים ומפתחות ללב". באמצעות מודלים מעולם הפסיכולוגיה והאימון וכלים להתמודדות עם ה"חבלנים" הטיפוסיים של קשרים בין אישיים, נכיר יחד את המפתחות ללב של כל אחד מאיתנו ואת התקשורת המקרבת שתאפשר לנו להגיע לאנשים אחרים. מוזמנים לבחור לעבוד על הקשרים החשובים בחייכם ולהרוויח את ההזדמנות לחוות מערכות יחסים כמקור לביטחון, אושר ועוצמה פנימית.

מוכר כקורס רשות למורים בשבתון – מועד פתיחה אוקטובר 2022.

לפרטים והרשמה, מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים

טופס הרשמה לקורס

ronit

רוצה לקבל מרונית תוכן מעניין ומידע על פעילויות?

רוצה לקבל מרונית תוכן מעניין ומידע על פעילויות?

הטופס נשלח בהצלחה

ההרשמה פתוחה בקורסים נוספים שיכולים לעניין אותך

להרוויח את הילדים מחדש

הורים כמשפיעים
בשיאה של תקופה מורכבת ומאתגרת מזמינה אתכם לסדנא מעשית בת ארבעה מפגשים שתכניס אנרגיה אחרת לבית ותאפשר לכם להרוויח את הילדים מחדש.
קרא עוד

לקדם את הילד שמדאיג אותי

בחירה והתמודדות
כהורים ואנשי חינוך אנחנו מתמודדים מדי יום בדאגה וכאב עם הילדים שלקויות הלמידה, הפרעות הקשב והריכוז או קשיים חברתיים והתנהגותיים אחרים משפיעים על מהלך חייהם כמעט בכל תחום. הם נוטים לסבול מדימוי עצמי נמוך, מתקשים לשתף פעולה עם הסביבה והתקשורת מולם מאופיינת בתסכול, אכזבה, חוסר אונים ודאגה.
קרא עוד

מווסתים את החרדה

מרוויחים את הקרבה
דואגים? לחוצים? מוצפים במחשבות טורדניות או מלווים בתחושה שאם לא יעשה הדבר הנכון - הכל יסתבך ויתדרדר? זו ההזדמנות שלכם להתיידד עם הדאגה בסדנא ייחודית בהנחיית רונית תל-ורד , מאמנת בכירה, מטפלת זוגית ומשפחתית ומנחת קבוצות.
קרא עוד

משתחררים מהביקורת

להרוויח את היחסים
מתמקדים במה שחסר? מתקשים לאהוב את מה שיש, ליהנות מהטוב, להצליח לפרגן? זו ההזדמנות שלכם לנצח את הביקורת בסדנא ייחודית.
קרא עוד